Actueel weer Ransberg
Laatste update: 2026-05-29 om 18:00 uur
| Temperatuur | 30.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1021.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 15:33 u |
| Minimum temp. | 14.7 °C om 05:50 u |
| Maximum temp. | 31.9 °C om 15:17 u |
| Windchill | 30.2 °C |
| Hitte index | 33.1 °C |
| Dauwpunt | 20.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 248.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1000.0 W/m2 om 13:17 u |
| UV index | 1.7 |
| Max. UV index | 6.6 om 13:57 u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:42 u |